پیوندها  

ارشیو مطالب


برگزاری دومین مجمع عمومی سازمان در سال 97

به گزارش روابط عمومی سازمان در اجرای مواد 53،52و54 آیین نامه اجرایی قانون نظام مهندسی وکنترل ساختمان، دومین مجمع عمومی عادی (بطور فوق العاده)سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گلستان در سال 97، نوبت اول، در روز شنبه مورخ 97/07/28 از ساعت 16:30 الی 19 در محل سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گلستان برگزار می گردد.

ادامه مطلب


مراسم پنجمین روز درگذشت شادروان نادعلی اسلانی کتولی

مراسم پنجمین روز درگذشت پاسدار بازنشسته سپاه نینوا گلستان شادروان نادعلی اسلانی کتولی( پدر مهندس اسلانی عضو هیات مدیره سازمان) امروز دوشنبه 26 شهریورماه ساعت 17 الی 19 در مسجد جامع روستای عباس آباد کتول برگزار می گردد.

ادامه مطلب


ارائه خدمات تهیه نقشه تفکیکی و آپارتمان ها ادامه خواهد یافت

سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور طی نامه ای اعلام داشت در پی نشست اخیر نظام مهندسی ساختمان با سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به تعهدات خود با سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در موضوع تهیه نقشه تفکیکی و آپارتمان ها پایبند خواهیم ماند و ارائه خدمات شایسته در این خصوص همچون گذشته ضرورت دارد.

ادامه مطلب


دومین مجمع عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان لغو گردید

به گزارش روابط عمومی سازمان، مجمع عمومی نوبت اول ودوم سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان با دستور جلسه بررسی وتایید بودجه سال 1397 که مقرر گردید در تاریخ 10 و11 شهریور ماه برگزار گردد طبق نامه ارسالی از سوی مدیر کل راه و شهرسازی گلستان لغو گردید .

ادامه مطلب


تربیت مدرسین دوره الزامی گزارش نویسی

طبق مصوبه تاریخ 97/03/25کمیته آموزش، سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گلستان در نظر دارد؛ نسبت به تربیت مدرسین آموزشی دوره الزامی گزارش نویسی، از بین اعضای سازمان اقدام نماید. لذا به اطلاع کلیه متقاضیان می رساند از تاریخ درج این خبر تا پایان وقت اداری روز سه شنبه 20 شهریور ماه نسبت به درخواست و ارایه مستندات بر اساس شرایط ذیل با مراجعه به واحد آموزش سازمان، اقدام نمایند.

ادامه مطلب


اولین کارگاه "آموزش کارآفرینی" برگزار شد

اولین کارگاه "آموزش کارآفرینی"، با حضور مهندسین بسیجی و اساتید مدعو در محل سالن جلسات سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گلستان برگزار شد. در این کارگاه که به همت سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان و با همکاری سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان تشکیل شد، ابتدا مهندس قربانی،مسئول سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان،ضمن عرض خیر مقدم، اهمیت آموزش موضوعات مورد نیاز مهندسین ، بویژه آموزش کارآفرینی و جایگاه و نقش آن در رفع مشکلات پیش روی مهندسین و اشتغال آنان، را یادآوری نمود . در ادامه مدرسین و اساتید دانشگاه به ارائه مطالب در مورد کارآفرینی پرداخته و اهداف مورد نظر، ویژگیها ، مقدمات مورد نیاز آن، نحوه نیل به نتیجه در کارآفرینی وآخرین وضعیت آن در سطح جهان و ایران و استان را مورد بررسی قرارداده و به معرفی مصادیق کارآفرینی و کارآفرینان موفق در کشور و استان پرداختند و در پایان به سوالات و ابهامات مهندسین حاضر پاسخ گفتند.

ادامه مطلبتابلوی اعلانات  

تبلیغات  

آرشیو  

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گلستان می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی گروه سیمرغ