پیوندها  

ارشیو مطالب


نشست رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان با اعضای کمیته رفاهی ، فرهنگی و ورزشی سازمان

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گلستان نشست رییس سازمان با اعضای کمیته رفاهی، فرهنگی و ورزشی برگزار شد. حسین ویزواری رییس سازمان در این نشست ضمن تقدیر و تشکر از اعضای کمیته رفاه گفت: کمیته رفاهی، فرهنگی و ورزشی سازمان بر اساس تصویب هیات مدیره سازمان جهت پیگیری و انجام مصوبات مربوط به کمیته رفاه و پاسخگویی مسئولانه بمنظور تعامل هر چه بیشتر اعضای سازمان در خصوص تأمین امکانات رفاهی، فرهنگی و ورزشی در سازمان تشکیل شد.

ادامه مطلب


هم اندیشی رییس ونایب رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان با تعدادی از مجریان ذیصلاح پیشکسوت وجوان استان

به گزارش روابط عمومی سازمان در این نشست که به منظور بررسی مشکلات موجود در بحث مجریان ذیصلاح و بررسی پیشنهادها تشکیل شد. حسین ویزواری رییس سازمان گفت: موضوع مجریان ذیصلاح می تواند در ابعاد مختلف در عرصه صنعت ساختمان راهگشا باشد و هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان در راستای اجرایی شدن این امر مهم که در قانون نیز بر آن تاکید شده مصمم است.

ادامه مطلب


ایگدری خزانه دار سازمان: به کارگیری سیستم شفاف مالی و نظام‌مند از اهداف اصلی سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان است.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان، جلسه هم‌اندیشی عاملان خزانه ‌دارو حسابداران دفاتر نمایندگی استان با حضور دایان ایگدری خزانه دار سازمان با هدف ایجاد وحدت رویه در سیستم های مالی وحسابداری ونیل به حسابداری تعهدی در محل سالن اجتماعات سازمان برگزار شد .

ادامه مطلب


ویزواری : درجهت ایمن سازی و رشد کیفیت بارعایت استانداردها در همه ابعاد ساختمان به سرعت گام برمی داریم.

به گزارش روابط عمومی سازمان استان جلسه رئیس و نایب رئیس سازمان استان با نمایندگان راه و شهرسازی ,اداره کل استاندارد و سندیکای آسانسور و پله برقی با موضوع بررسی تفاهم نامه آسانسور و پله برقی تشکیل شد.طی این نشست حسین ویزواری رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان گفت: مقوله آسانسور و پله برقی در صنعت ساختمان دارای اهمیت ویژه ای بوده و می بایست با نگاهی ویژه و دقیق تر مورد مطالعه قرار گیرد .

ادامه مطلبتابلوی اعلانات  

تبلیغات  

آرشیو  

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گلستان می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی گروه سیمرغ