پیوندها  

دستگاه های اجرایی ماموریت ها و برنامه های فنی و مهندسی خود را با اعتماد به ظرفیت های فنی مهندسین به نظام مهندسی ساختمان واگذار نمایندبا هدف توسعه خدمات مهندسی جدید به مردم تفاهم نامه سه جانبه بین شرکت آب و فاضلاب، اداره کل راه و شهرسازی و نظام مهندسی ساختمان استان گلستان به امضا رسید. به گزارش روابط عمومی سازمان در نشست مشترک بین روسای این سه نهاد و به منظور آخری بررسی های مفاد تفاهم نامه و امضای آن برگزار شد، رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان بیان داشت دستگاه های اجرایی ماموریت ها و برنامه های فنی و مهندسی خود را با اعتماد به ظرفیت های فنی مهندسین به نظام مهندسی ساختمان واگذار نمایند. احمد تجری افزود:  با اجرای این تفاهم نامه کلیه امور فنی آب و فاضلاب اماکن وانشعابات کلیه ساختمان ها زیر نظر مهندسان سازمان انجام می شود که این کار دقت فنی بیشتر وسهولت اجرای امور و اراٸه خدمات مناسب و با کیفیت به جامعه در زمینه انشعاب آب و فاضلاب، نظارت بر چگونگی اجرای این تاسیسات در ساختمان ها و استفاده بهینه از منابع آب عنوان را به همراه خواهد داشت. 

در این نشست همچنین مدیر کل راه و شهرسازی با بیان ضرورت ایجاد فرصت های شغلی برای مهندسان صنعت ساختمان تاکید کرد باید جبهه های کاری جدید برای این قشر باز کرد. ابراهیم مبارک قدم با اشاره به امضا این تفاهم نامه بیان داشت نیاز است از مرحله مطالعات و طراحی ساختمان ها مهندسان تاسیسات مکانیکی از جهت سنجش های لازم حضور فعال داشته باشند. وی اظهار کرد می توان در حوزه های دیگر مانند نظارت فنی بر پروژه های موجود در حوزه نطام فنی و اجرایی و یا نظارت بر پروژه های دستگاه های دیگر از ظرفیت نظام مهندسی ساختمان استفاده کرد.

رحمتی مدیر عامل شرکت آبفا گلستان نیز در این مراسم با بیان سخنان کوتاهی بیان داشت استفاده اط ظرفیت های فنی نظام مهندسی ساختمان موهبتی برای این شرکت است.

در ادامه نشست محمدرضا آلوستانی عضو مکانیک هیات مدیره سازمان بیان داشت بعد از تشکیل کمیته ای در سازمان، برنامه ریزی های لازم چک لیست های فنی و آموزش های لازم انجام شده است و آمادگی کامل برای اجرای تفاهم نامه وجود دارد و مالکان طبق چرخه مشخص اداری از این خدمت بهره مند خواهد شد.

 نظرات ثبت شدهتابلوی اعلانات  

تبلیغات  

آرشیو  

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گلستان می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی گروه سیمرغ