پیوندها  

انعقاد اولین تفاهم نامه همکاری شرکت نفت با سازمان نظام مهندسی ساختمان در کشورانعقاد اولین تفاهم نامه همکاری شرکت نفت با سازمان نظام مهندسی ساختمان در کشور

برای اولین بار در کشور تفاهم نامه همکاری بین سازمان نظام مهندسی ساختمان و شرکت ملی پخش فراورده های نفتی در استان گلستان به امضا رسید.

 به گزارش روابط عمومی سازمان در آیین امضای این تفاهم نامه که در سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان برگزار شد، رییس این سازمان به اشاره به ظرفیت های فنی و تخصصی مهندسان  فعال در صنعت ساختمان در استان گلستان بیان داشت:

 مجموعه سازمان نظام مهندسی ساختمان حدود 9000 نفر در کل استان و در رشته های مرتبط عضو دارد که تعداد زیادی از آن ها از مجموعه هیات علمی مراکز دانشگاهی استان هستند.

 احمد تجری افزود: کمک به توسعه روز افزون استان از طریق افزایش سطح تعاملات وهمکاری با نهادها و ادارات دولتی و معرفی ظرفیت های فنی سازمان یکی از اهداف اصلی هیات مدیره می باشد. وی ادامه داد:  همکاری با شرکت های توزیع برق، آب و فاضلاب، فنی حرفه ای، کارو رفاه و تامی اجتماعی و شرکت شهرک های صنعتی صنعتی از جمله اقدامات ما در این زمینه است.

 رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان با تشکر از کمیته پژوهش این مجموعه خاطر نشان کرد ظرفیت بالقوه سازمان در مقوله پژوهش با برنامه ریزی های صورت گرفته در حال بالفعل شدن است و امید واریم این تفاهم نامه در مسیر اجرایی خود نتایج خوبی را برای شرکت ملی نفت و نظام مهندسی ساختمان در استان بدست آورد.

 در ادامه این نشست مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گلستان هم با بیان فعالیت های پژوهشی این شرکت اظهار داشت:

 امیدواریم این تفاهم نامه برای هر دو طرف  مفید واقع شود. امیر بنی کریمی افزود: ما با مراکز آموزشی زیادی در سطح استان تفاهم نامه پژوهشی داریم چراکه اعتقاد داریم  ارتباط با مراکز صنعتی  در آبادانی کشور بسیار مهم است.

 وی تاکید کرد همکاری مشترک با  سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان می تواند نتایج مطلوب تری را در بحث طرح های پژوهشی در برداشته باشد.  مدیرعامل شڔکت توزیع فراورده های نفتی استان خاطر نشان کرد

 این اولین تفاهم نامه شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی با سازمان نظام مهندسی در سطح کشور بوده و می تواند نمونه و پایلوت در کشور باشد.

در ادامه این نشست تقی نژاد رییس کمیته پژوهش سازمان و علیرضا فروغ نیا دبیر کمیته پژوهش و فناوری شرکت ملی فراورده های نفتی استان با بیان مزیت های این تفاهم نامه در راستای اجرایی شدن آن و برنامه ریزی زمانبندی جهت عمل به مفاد مندرج سخنانی را بیان داشتند.

برای مشاهده متن تفاهم نامه کلیک نماییدنظرات ثبت شدهتابلوی اعلانات  

تبلیغات  

آرشیو  

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گلستان می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی گروه سیمرغ