پیوندها  

تصویب تراز مالی سال95 سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان در مجمع عمومی نوبت دوم بطور فوق العاده سازمانتصویب تراز مالی سال95 سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان در مجمع عمومی نوبت دوم بطور فوق العاده سازمان

تراز مالی سال 1395 سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان مورد تصویب قرار گرفت. به گزارش روابط عمومی، در نوبت دوم مجمع عمومی بطور فوق العاده این سازمان که با حضور هیات مدیره و تعدادی از مهندسان عضو  در کانون طه گرگان برگزار شد، بعد از طی فرایند قانونی  تراز مالی به رای گذاشته و با 58 رای مثبت از 71 رای ماخوذه تصویب گردید.

در ابتدای این مجمع رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان با اشاره به فعالیت های صورت گرفته و افزایش حوزه خدمات مهندسی در هیات مدیره هفتم اظهار داشت: شیوه نامه سه جانبه برق بطور رسمی با حضور معاون عمرانی استاندار و سایر مدیران مربوط وارد فاز اجرایی شد.   

احمد تجری همچنین از اجرای تفاهم نامه سه جانبه آبفا در گرگان و گنبد خبر داد و گفت: عملی شدن تفاهم نامه های دیگر مانند مسوول ایمنی و شهرک های صنعتی  در حال پیگیری است.

وی در موضوع فعالیت های هیات مدیره در حوزه مالی بیان کرد: در موضوع شفافیت هزینه ها، نرم افزار راهکاران سیستم در سازمان در حال استفاده است که این کار باعث خواهد گزارش های مالی سازمان و دفاتر بصورت روزانه در دسترس خواهد بود.

تجری همچنین اظهار کرد: در تکمیل اظهارنامه مالیاتی سال 95 و نیز برخی از مشکلات حوزه مالی که مسکوت مانده بود، اقدامات مهمی صورت گرفت و مشکلات برطرف شد.

تجری خاطرنشان با برنامه ریزی که انجام دادیم تراز مالی سال 95 در اوایل مرداد 96 آماده شده بود که به دلایل مسایل مربوط به روزنامه رسمی برگزاری مجمع آن تا امروز به تعویق افتاد.

در این مجمع بعد از طی فرایند قانونی انتخاب هیات رییسه موقت و دائمی مجمع و در راستای اجرای دستور کار، ابتدا قره باش مشاور مالیاتی و مالی سازمان گزارش تراز مالی را ارائه و به پرسش های حاضرین جواب داد.

در ادامه خزانه دار سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان هم با حضور در جایگاه روند بررسی حساب ها توسط حسابرسان را بیان کرد.

سید مجتبی موسوی با اشاره به تلاش های موثر  صورت گرفته در جهت ارتقا فعالیت مالی سازمان  بیان داشت: تمام تلاش ما این است که بتوانیم شفافیت و سرعت را در تراز مالی اعمال نماییم.نظرات ثبت شدهتابلوی اعلانات  

تبلیغات  

آرشیو  

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گلستان می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی گروه سیمرغ