پیوندها  

تجری:با اتیان تعهد در کنار تخصص قرار می گیرد/ بخش ساختمان سهم بسزایی در توسعه کشور و جذب سرمایه گذار، افزایش اشتغالزایی و تولید داردرییس سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان در مراسم اتیان سوگند مهندسی:

با اتیان تعهد در کنار تخصص قرار می گیرد/ بخش ساختمان سهم بسزایی در توسعه کشور  و جذب سرمایه گذار، افزایش اشتغالزایی و تولید دارد

آیین اتیان سوگند مهندسی توسط سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی در این مراسم که با حضور اعضای هیات مدیره و شورای انتظامی سازمان، سرپرست اداره کل راه و شهرسازی گلستان، مدیران استانی و مهندسان پذیرفته شده در آزمون ورود به حرفه انجام گردید،

رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان با اشاره به رشد تعداد مهندسان نسبت به سال های گذشته گفت: به دلیل عدم تعادل بین عرضه و تقاضا در حال حاضر به مهندسی نمی توان بعنوان شغل ثابت نگاه كرد.

احمد تجری افزود: بخش ساختمان سهم بسزایی در اقتصاد کشور دارد و فرصت و ظرفیتی مهم برای توسعه کشور  و جذب سرمایه گذار، افزایش اشتغالزایی و تولید است که باید برای آن ارزش خاصی قائل بود.

وی بیان کرد: برای استفاده حداکثری از ظرفیت فنی نزدیک به ٩٠٠٠ مهندس برنامه ریزی ها و اقدمات خوبی در هیات مدیره صورت گرفت و تفاهم نامه های مهمی منعقد و اجرایی شد.

رییس نظام مهندسی ساختمان گلستان اظهار داشت: تفاهم نامه با شرکت شهرك هاي صنعتي، مسوول ايمني در کارگاه ها، آب و فاضلاب و سه جانبه برق شرايط كار بیشتری براي مهندسان فراهم کرده است.

احمد تجری اضافه کرد امروز با اتیان تعهد در کنار تخصص قرار می گیرد و باید با عملکرد مناسب در حیطه کاری، رعایت قوانین و اخلاق حرفه ای میزان اعتماد عمومی به جامعه مهندسی افزایش دهیم.نظرات ثبت شدهتابلوی اعلانات  

تبلیغات  

آرشیو  

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گلستان می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی گروه سیمرغ