پیوندها  

بیانیه سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان گلستان به مناسبت "روز جهانی قدس«مسئله‌ي فلسطين، امروز در رأس مسائل سياسي امت اسلام است و همه موظفند براي آزادي و نجات ملت فلسطين تلاش و مجاهدت كنند. ادعاي دشمنان اسلام درباره ي اعلام قدس به عنوان پايتخت رژيم صهيونيستي را ناشي از ناتواني و عجز آن هاست و دنياي اسلام بلاشك در مقابل اين توطئه مي ايستد و صهيونيست ها با اين كار ضربه ي بزرگتري مي خورد و فلسطين عزيز بدون ترديد سرانجام آزاد خواهد شد.» (بيانات رهبر انقلاب در ديدار مسئولان نظام و ميهمانان كنفرانس وحدت اسلامي 15/9/1396)

روز قدس، روز فرياد جوانان غيور امت اسلام بر ضد استكبار و غاصبان سرزمين اسلامى است. پيام روز قدس، محو اسرائيل از منطقه است. پيام روز قدس اين است كه مسلمانان تا نابودى اسرائيل دست از مبارزه و جهاد بر نمى‌دارند و آماده هر نوع قربانى هستند. بر همين اساس است كه مقام معظم رهبرى، بر ضرورت مبارزه با رژيم اشغالگر قدس تأكيد كرده، چنين فرمودند: «هريك وجب از خاك فلسطين ،يك وجب از خانه مسلمين است. هر حاكميتى غير از حاكميت فلسطين و حاكميت مسلمين بر كشور فلسطين، حاكميت غاصب است. حرف، همانى است كه امام راحل عظيم الشأن فرمود: اسرائيل بايستى از صحنه روزگار محو بشود. بحث، بحث يهودى ستيزى نيست ؛ مسأله، مسأله غصب خانه مسلمين است. »

جمعه پایانی ماه رحمت و برکت الهی و بهار نزول قرآن روز اعلام همبستگی، غیرت، تعهد و حمایت ابدی مسلمین و آزادی‌خواهان و مستضعفین جهان از فلسطین و مظلومیت است. تقارن روز جهانی مقابله با استکبارهای پوشالی و حمایت جهانی از مردم مظلوم و بی گناه فلسطین با لیالی قدر قطعاً بر قدر و ارزش این روز افزوده است. امروز اهمیت گرامیداشت روز قدس بیشتر از هميشه بوده و جهان اسلام و مجامع اسلامی باید قدرتمندانه تر از گذشته به یاری مردم مقاوم و مظلوم فلسطین بشتابند.

در سال ورود انقلاب اسلامی به پنجمین دهه حیات خود، رئیس جمهور آمریکا در ادامه سیاست‌های خصمانه خود علیه ملت ایران؛ مطابق انتظار، موازین بین المللی را زیرپا گذاشت و بی هیج منطق و استدلالی از برجام خارج شد تا ذات خود را بیش از پیش به افکارعمومی دنیا معرفی کند. خروج آمریکا از برجام البته اتفاق عجیبی نبود. این کشور ماه‌ها است در عمل برجام را زیر پا گذاشته، اما با این اتفاق، بار دیگر حقانیت، صلح طلبی و عقلانیت ملت ایران در عرصه‌های جهانی اثبات شد و به فضل الهی، رفتار‌های نابخردانه رئیس جمهور کم تجربه آمریکا، پرده از ماهیت سلطه طلبانه دولت این کشور انداخت تا برای همگان ثابت شود مقاومت و ایستادگی تنها راه موجود در مسیر دستیابی به حقوق مسلم ملت‌ها است.

ما جامعه مهندسين عمران و معماری بسيجي استان گلستان به همراه ساير متخصصين متعهد و آزاده و دلسوز ايران اسلامي با الهام از مكتب ناب محمدي (ص) و انديشه هاي استكبار ستيزانه­ي معمار كبير انقلاب اسلامي، ضمن همدردي با مردم مظلوم فلسطين، جنايات رژيم صهيونيستي در كشتار وحشيانه اين مردم بي دفاع و اقدام آمريكاي جنايتكار در انتقال نامشروع سفارتخانه خود از تل آويو به بيت المقدس را محكوم نموده و با پيروي از رهبر معظم انقلاب (مد ظله العالي) در روز جمعه همگام با مردم خداجوي ايران اسلامي در راهپيمايي باشكوه روز قدس شركت نموده و با مشتهاي گره كرده خود شعار «مرگ بر سه قاتل كودكان، آل سعود، اسرائيل، آمريكاي بي وجدان» سرخواهيم داد و از آحاد مردم انقلابي و هميشه درصحنه و روزه دار به ويژه قشر مهندسين عمران و معماری استان نيز دعوت مي كنيم تا در ياري مظلومان و مخاصمت با ظالمان، به پاخاسته و در راهپيمايي روز جهاني قدس شركت نمايند. به اميد رهايي كامل قدس عزيز و پيروزي مستضعفين بر مستكبرين عالم. إن شاءا... .

سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان گلستان

خرداد ماه 1397 هجری شمسی- رمضان المبارک1439 هجری قمرینظرات ثبت شدهتابلوی اعلانات  

تبلیغات  

آرشیو  

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گلستان می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی گروه سیمرغ