پیوندها  

نحوه برگزاری دوره های آموزشی ، همایش ها و مجامع عمومی تا زمان برگزاری انتخاباتنظر به آغاز فرآیند انتخابات هشتمین دوره هیات مدیره سازمان های نظام مهندسی ساختمان استان ها در جهت حفظ حقوق کلیه داوطلبان و رعایت عدالت و مطابق با نامه 39321/430-97/4/3  وزارت راه و شهرسازی باطلاع مهندسان گرامی می رساند نحوه برگزاری دوره های آموزشی تاتاریخ97/7/29 صرفا با تدریس مدرسان خارج از استان انجام خواهد شد و برگزاری مجمع عمومی سازمان استان که از وظایف قانونی هیات مدیره سازمان استان است بلامانع است.

ضمنا لزوم رعایت اکید مفاد نامه شماره 19536/ش م -94/2/30 ریاست وقت نظام مهندسی ساختمان به استان ها یادآوری گردید که مفاد آن به شرح ذیل است :

1-ازبرگزاری هرگونه همایش در فاصله زمانی تا تاریخ برگزاری انتخابات بنام سازمان استان و با امکانات سازمان استان و هرنوع حمایت از همایش های نهاد های دیگر در این فاصله جدا خودداری شود.

2-استفاده از امکانات سازمان ( تشکیلات مرکزی و دفاتر نمایندگی) که شایبه هرنوع بهره برداری تبلیغات انتخاباتی داشته باشد ، خودداری گردد.

3- مشخصات اعضا بویژه  شماره تلفن ها نشانی پست الکترونیکی و نشانی پستی آنها بصورت امانت نزد سازمان استان محفوظ است و لازم است هیات مدیره در حفظ آن نهایت تلاش خودرا معمول نمایند تا از بهره برداری انتخاباتی خودداری شود .نظرات ثبت شدهتابلوی اعلانات  

تبلیغات  

آرشیو  

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گلستان می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی گروه سیمرغ