پیوندها  

مراسم تودیع و معارفه اعضای هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گلستان برگزار شدمراسم تودیع و معارفه اعضای هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گلستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی نظام مهندسی ساختمان استان، مراسم تودیع و معارفه اعضای هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گلستان برگزار شد .

حسین محبوبی مدیرکل راه و شهرسازی استان و رئیس دستگاه نظارت بر انتخابات هشتمین دوره هیات مدیره نظام مهندسی ساختمان استان ضمن تبریک به منتخبین یادآور شد در راستای برگزاری هشتمین دوره انتخابات هیات مدیره، تلاش‌ها و هماهنگی‌های خوبی صورت گرفت و این انتخابات در شرایط مطلوب و در صحت و سلامت برگزار شد.

محبوبی با اشاره به اینکه اعضای هیات مدیره این دوره نماینده 9000 مهندس عضو سازمان هستند و سازمان نظام مهندسی ساختمان می بایست در راستای افزایش رضایت مندی شهروندان تلاش بیشتری صورت دهد، گفت: باید بستری فراهم گردد تا  با استفاده از تجارب پیشکسوتان و با رعایت کامل موازین قانونی در جهت حفظ شان مهندسان جامعه و توسعه، عمران و آبادانی گام بردارند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: امیدوارم با همدلی، همراهی وکوشش مشکلات پیش رو مرتفع گردد. و در پایان ضمن تشکر از جامعه مهندسین برای مشارکت در انتخابات، از همه ی دستگاههای اداری واجرایی استان در جهت برگزاری انتخابات تقدیر نمود.  

صادقعلی مقدم مدیر کل دفتر فنی استانداری گلستان نیز در این مراسم در سخنانی سازمان نظام مهندسی ساختمان را نهاد توانمندی برای ارائه دیدگاههای فنی و تخصصی در استان دانست و یادآور شد با استفاده از تجربیات هیات مدیره های قبلی می توان بسیاری از مشکلات پیش رو را مرتفع نمود.  

در پایان مراسم از تلاش های هیات مدیره قبلی تقدیر شد و اعتبار نامه های هیات مدیره جدید اهدا شد.نظرات ثبت شدهتابلوی اعلانات  

تبلیغات  

آرشیو  

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گلستان می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی گروه سیمرغ