پیوندها  

دیدار مدیرکل راه و شهرسازی گلستان با اعضای هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استاندیدار مدیرکل راه و شهرسازی گلستان با اعضای هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان
محبوبی : روند نامناسب اجرای شیوه نامه باعث بلاتکلیفی امروز نظام مهندسی ساختمان است .

اعضای هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گلستان با مدیر کل راه و شهرسازی استان دیدار کردند به گزارش روابط عمومی سازمان استان در این دیدار محبوبی ,مدیرکل راه و شهرسازی گلستان گفت : سازمان نظام مهندسی ساختمان را از بدنه مجموعه راه و شهرسازی می دانیم و امیدواریم به همت اعضای جدید هیات مدیره سازمان استان به دور از حواشی و با عملکرد مضاعف در راستای رشد سازمانی قدم برداشته شود.
وی با اشاره به وضعیت کنونی سازمان در نحوه ارائه خدمات مهندسی افزود :  روند اجرای شیوه نامه به شکلی رقم خورد که امروز اختلال در ارائه خدمات سازمان را شاهد هستیم که امیدواریم دست در دست هم و با وحدت رویه به نتایج مناسبی دست یابیم.

وی در انتها ضمن توصیه در ارائه خدمات هرچه بهتر به مهندسان اهمیت ویژه مقوله های آموزشی و به روز رسانی علمی مهندسان و تسریع در ارائه خدمات مهندسی را یادآورشد .

حسین ویزواری رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان: احیا و تقویت تعرفه خدمات مهندسی; اصلی ترین دغدغه امروز هیات مدیره است .💠

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان در دیدار با مدیر کل راه و شهرسازی استان ضمن تقدیر از نحوه برگزاری انتخابات هشتمین دوره هیات مدیره بیان داشت : برگزاری انتخابات در فضایی سالم و افزایش حوزه های انتخاباتی در جهت مشارکت همه مهندسان استان , احترام به جامعه مهندسی ساختمان بوده است .
وی افزود : با اجرای شیوه نامه جدید تغییرات گسترده ای در رویه اداری و ارائه خدمات مهندسی را شاهد هستیم که موجبات تضعیف وصف نانشدنی خانه مهندسان گردیده است .

ویزواری اشاره داشت : سازمان امروز با مشکلات عدیده ای در ابعاد مختلف روبروست اما آنچه برای هیات مدیره سازمان استان بعنوان اولویت اصلی قرار دارد تعرفه خدمات مهندسی است چرا که مهندسان صنعت ساختمان استان همچنان با حق الزحمه سال 96 به ارائه خدمات می پردازند و این مهم می تواند آسیب جدی را به معیشت مهندسان و خانواده های محترم آنان وارد نماید .

رییس نظام مهندسی ساختمان گلستان درخصوص نحوه ارایه خدمات به اعضا بیان نمود : همه تلاش خود را در جهت تسریع ارائه خدمات من جمله صدور تمدید و ارتقای پروانه اشتغال مهندسان و ارتقای کیفیت خدمات مهندسی به مردم عزیز به کار خواهیم بست.
حسین ویزواری در انتها ادامه داد : با حذف کمیته کنترل نقشه با آسیب های جدی در آینده روبرو خواهیم شد و این مهم برازنده ی استانی که دارای رتبه برتر کشور در اجرای مقررات ملی ساختمان را در سابقه خود دارد , پذیرفتنی نیست .

در این جلسه دیگر اعضای هیات مدیره نیز نقطه نظرات خود را بیان نموده و طرفین در خصوص موارد مطروحه به بحث و گفتگو و ارائه راهکار مناسب پرداختند .نظرات ثبت شدهتابلوی اعلانات  

تبلیغات  

آرشیو  

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گلستان می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی گروه سیمرغ