پیوندها  

ویزواری :با تعامل دستگاه های نظارتی و اجرایی صنعت ساختمان در جهت جلوگیری از تخلفات احتمالی فنی و اداری گام بر می داریم.



رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان در دیدار با دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گلستان گفت : سازمان نظام مهندسی ساختمان استان در تلاش است با همتی مضاعف روند اداری اجرایی نظارتی صنعت ساختمان در جهت منافع بهره برداران و مردم شریف استان رقم زند چرا که ما هدف ازارائه خدمات مهندسی وتلاش مهندسان , ایجاد فضایی ایمن و با کیفیت در جهت رفاه اجتماعی می دانیم .

حسین ویزواری بیان داشت:ساخت و ساز از سوی افراد غیرحرفه ای سطح کیفی ساختمان را دچار افت خواهد کرد که میتوان با ورود پررنگ تر سازندگان دارای صلاحیت به این عرصه تحرکات مثبتی در این عرصه ایجاد نمود.

رئیس نظام مهندسی ساختمان استان افزود: لزوم بررسی و نظارت چرخه فنی و اداری عرصه ساختمان ازکانال سازمان نظام مهندسی ساختمان یک اصل بوده و هست اما متاسفانه در شهرهای استان همچون کلاله و مینودشت و ... شاهد گردش کار غیر حرفه ای , ساخت و ساز غیرقانونی با اخذ مجوز از طریق ماده صد شهرداری ها و عدم کنترل نقشه های ساختمانی هستیم که ادامه این روند آسیب جدی و پرخطری را موجب خواهد شد .

وی در انتهای سخنان خود گفت : امروز می بایست همه ارگان ها و دستگاه های نظارتی و اداری صنعت ساختمان استان دست در دست هم و تعامل مشترک در جهت رشد کیفی ساختمان , جلوگیری از تخلفات ساختمانی و ارتقای جایگاه مهندسی گام بردارند.

در این نشست اعضای هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان نکات مورد نظر خود را در خصوص دغدغه های مهندسان در سیستم قضایی و نحوه خدمت رسانی و حفظ منابع بیان نمودند.



نظرات ثبت شده



تابلوی اعلانات  

تبلیغات  

آرشیو  

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گلستان می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی گروه سیمرغ