پیوندها  

نشست هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان با شهردار و اعضای شورای اسلامی شهرگرگاننشست  هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان با شهردار و اعضای شورای اسلامی  شهرگرگان

دادبود: تحقق افزايش کيفيت ساخت و ساز در گرو تعامل شهرداري و نظام مهندسي ساختمان است

ویزواری: رسيدن به کيفيت مطلوب ساختمان و جلوگيري از اتلاف سرمايه‌هاي عظيم ملي به تعامل شهرداري و سازمان نظام مهندسي ساختمان بستگي دارد

نشست هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان با شهردار و شورای  اسلامی شهر گرگان در دفتر دادبود شهردار گرگان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی سازمان در این نشست شهردار گرگان ضمن برشمردن فرصت ها و پتانسيل هاي فراوان همکاري شهرداري و سازمان نظام مهندسي ساختمان استان گلستان، تحقق افزايش کيفيت ساخت و ساز را در گرو تعامل شهرداري و نظام مهندسي دانست. دادبود اظهار داشت تعامل نظام مهندسي و شهرداري موجب و منشا برکات فراواني خواهد بود.

وی گفت انتظار داريم از اين پس تعامل و هماهنگي بيشتري بين نظام مهندسي و شهرداري در امر ساخت و سازها صورت بگيرد. برگزاري چنين جلساتي در کوتاه‌مدت هم اثرات مثبت خود را نشان مي‌دهد.

رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان در اين نشست با اشاره به اعلام آمادگی کامل هیات مدیره هشتمین دوره سازمان، جهت بهبود روند ساخت و ساز در استان افزود:  ظرفيت هاي تعامل دو مجموعه و تشکيل چنين جلساتي موجب افزايش تعامل و هماهنگی به منظور دستيابي به اهداف و برنامه های پیش رومی شود. حسین ویزواری اظهار داشت: رسيدن به کيفيت مطلوب ساختمان و جلوگيري از اتلاف  سرمايه‌هاي عظيم ملي که سالانه در اين عرصه هزينه مي‌شود به تعامل شهرداري و سازمان نظام مهندسي ساختمان بستگي دارد .

مجید طاهری معاون معماری و شهرسازی شهرداری گرگان در این نشست با بیان اینکه جایگاه نظام مهندسی برای شهرداری جایگاه ویژه ای است و با اشاره به کسب رتبه برتر شهرداری گرگان در زمینه ساخت و ساز در سالهای گذشته، این  را نتیجه تعامل شهرداری و نظام مهندسی و انجمن انبوه سازان دانست.

طاهری افزود با کاهش تداخل و هم پوشاني فعاليت هاي نظام مهندسی و شهرداري کيفيت و سرعت کارها قطعا افزايش خواهد يافت.

محمد ابراهیم پور نایب رییس سازمان بیان کرد: به کارگيري مهندسان متخصص و متعهد عضو نظام مهندسي ساختمان و توجه به حضور 7 رشته مهندسي ساختمان با هم  مانع اصلي جلوگيري از بسياري اشتباهات انجام شده در روند ساخت و اجراي طرح‌هاي شهري خواهند بود. همچنين وي اظهار داشت انتظار داريم از اين پس تعامل و هماهنگي بيشتري بين نظام مهندسي و شهرداري در امر ساخت و سازها صورت بگيرد.

در پایان اعضا حاضر در جلسه هریک به بیان نظرات و پیشنهادات خود پرداختند و همگي تاکيد کردند ادامه برگزاري اين جلسات موفقيت هايي را هم براي شهرداري و هم براي سازمان نظام مهندسي ساختمان استان گلستان به دنبال خواهد داشت.  

.نظرات ثبت شدهتابلوی اعلانات  

تبلیغات  

آرشیو  

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گلستان می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی گروه سیمرغ