پیوندها  

هم اندیشی رییس ونایب رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان با تعدادی از مجریان ذیصلاح پیشکسوت وجوان استانهم اندیشی رییس ونایب رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان با تعدادی از مجریان ذیصلاح  پیشکسوت وجوان استان

گروهی از مجریان ذیصلاح پیشکسوت وجوان گلستان با حضور در سازمان نظام مهندسی ساختمان استان بارییس ونایب رییس این سازمان دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان در این نشست که به منظور بررسی مشکلات موجود در بحث مجریان ذیصلاح و بررسی پیشنهادها تشکیل شد.

 حسین ویزواری رییس سازمان گفت: موضوع مجریان ذیصلاح می تواند در ابعاد مختلف در عرصه صنعت ساختمان راهگشا باشد و هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان در راستای اجرایی شدن این امر مهم که در قانون نیز بر آن تاکید شده مصمم است.

وی بیان داشت امروز در استان همگان بر اجرای مجری ذیصلاح اتفاق نظر دارند و کسی مخالف آن  نیست. موفقیت مجری ذیصلاح ضمن ارتقای کیفیت ساخت و سازها، به اشتغال مهندسان نیز کمک خواهد کرد.

ویزواری تاکید کرد برای موفقیت در این موضوع می بایست مجموعه استان و کسانی که می توانند در این خصوص نقش آفرینی کنند همت و اهتمام لازم را داشته باشند.

محمد ابراهیم پور نایب رییس دوم سازمان در این نشست گفت: مجریان ذیصلاح بعنوان بازوی اجرایی هیات مدیره سازمان می باشند.ساختمانی که مجری دارد مسئولیت آن مشخص است و کار برای مهندسان ناظر راحت تر خواهد بود.

ابراهیم پو بر ضرورت استفاده از نظرات، دانش،تجربه وتخصص مدیران با سابقه و پیشکسوت نظام مهندسی ساختمان جهت حل مشکلات موجود تاکید کرد و گفت یکی از اهداف هیات مدیره دوره هشتم سازمان استفاده از پیشنهادات و تجربیات مهندسان پیشکسوت سازمان می باشد.

نایب رییس دوم سازمان اذعان داشت در حوزه مجریان باید گام به گام پیش رویم و مرحله به مرحله موارد را اصلاح نماییم. باید با صبر و تحمل از مشکلات نهراسیم و با تبادل نظر و مشارکت کارها را به انجام برسانیم.نظرات ثبت شدهتابلوی اعلانات  

تبلیغات  

آرشیو  

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گلستان می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی گروه سیمرغ