پیوندها  

پیام تبریک حسین ویزواری ریاست سازمان به مناسبت سال نویا مقلّب القلوب و الابصار
یا مدبر اللیل و النهار
یا محوّل الحول و الاحوال
حوّل حالنا الى احسن الحال

بهارفصل نو شدن و تولد دوباره است و نوروز نشانه آغاز و تحول و الگویی از همدلی و مهربانی است، حلول سال نو و تولد دوباره طبیعت، عید فرخنده و کهن نوروز باستانی و آغاز سال 1398 خورشیدی را  پیشاپیش به تمام مهندسان گرانقدر، همکاران عزیز و خانواده های محترمشان تبریک عرض می نمایم.
خداوند یگانه را سپاس که مجالی عنایت نمود تا سالی سرشار از هم‌دلی و هم‌زبانی، تعامل، تفاهم، تبادل افکار، آرا و تجربیات را پشت سر بگذاریم و توفیقی عطا فرمود تا خدمتگزاری کنیم.
سالي كه گذشت فراز و نشيب هاي زیادی، همراه با تجربيات گرانقدر در جهت همبستگي و همدلي مهندسان دلسوز عضو اين نهاد بزرگ مردمي برای سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گلستان همراه داشت، خداوند منان را شاکریم که به همه ما توفیق عطا نمود تا در کنار یکدیگر با خلاقیت، سخت کوشی، همدلی، یکپارچگی، هم افزایی و با نگرش ها و سلیقه های مختلف و صمیمیت گام های بلندی در خدمت رسانی  به جامعه مهندسی و مردم شریف استان گلستان برداریم.
انشااله در سال جديد با استعانت از خداوند منان و با اجرايي كردن برنامه ريزيهاي انجام شده و تصميمات اتخاذ شده در هیات مدیره دوره هشتم و در سايه ايمان، تعهد و توانمندي بتوانيم در مسير ارتقا و اعتلای سازمان نظام مهندسی ساختمان و ارائه خدمات مطلوب به  هم استانی های عزيزمان گام برداشته و شاهد دلگرمي هر چه بيشتر مهندسان پرتلاش و رونق صنعت ساختمان باشيم.
افتخار دارم از زحمات بي شائبه و خدمات صادقانه تمامي همكارانم تقدير و تشكر نموده و دست پر همتشان را به گرمي بفشارم و از خداوند متعال، سالی سرشار از بهروزی و موفقّیت و ایّامی نیک و پر بار برای اعضای  سازمان، هیات مدیره، کارمندان و خانواده‌های معّزز آنان در ظل عنایات حضرت حق مسئلت می‌نمایم.نظرات ثبت شدهتابلوی اعلانات  

تبلیغات  

آرشیو  

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گلستان می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی گروه سیمرغ