پیوندها  

انتخاب بانک همکار با توجه به بسته پیشنهادی ارائه خدمات بانکیدر جهت رفاهی و بانکی جدید به مهندسان نظام مهندسی ساختمان گلستان انجام می شود

انتخاب بانک همکار با توجه به بسته  پیشنهادی ارائه خدمات بانکی 

درجهت ارائه خدمات بانکی مناسب به مهندسان عضو، بانک همکار و عامل سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان با توجه به چگونگی ارائه خدمات رفاهی و بسته پیشنهادی انتخاب خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان، عبدالجلال ایری رییس نظام مهندسی ساختمان استان با اعلام این خبر افزود: اگرچه وظیفه اصلی این سازمان به لحاظ قانونی اجرای مقررات ملی ساختمان است اما ارائه خدمات رفاهی به اعضا نیز در اولویت قراردارد. وی در جلسه با مدیران و نمایندگان بانک های استان اظهار داشت: در حال حاضر سازمان استان نزدیک به هشت هزار مهندس عضو دارد و بانک ها باید از این ظرفیت استفاده نمایند. ایری اضافه کرد با توجه به مصوبه هیات مدیره سازمان، قرار بر این است که با توجه به بسته پیشنهادی ارائه خدمات رفاهی،  بانک ها ی مورد نظر سازمان جهت انجام گردش مالی مهندسان انتخاب شود. وی افزود:  یکی از مواردی که در حال حاضر دنبال آن هستیم کمک سیستم بانکی به ما در جهت اشتغال زایی مهندسان است و برای تحقق این موضوع باید بانک ها  همکاری وتعامل لازم را  داشته باشند . ایری در پایان اظهار داشت: ازسیستم  بانکی انتظار داریم با توجه به رقابت های موجود و رعایت اخلاق حرفه ای بهترین  بسته های پیشنهادی خود را جهت استفاده مهندسان ارائه نمایند. 

 نظرات ثبت شده


حمید ایازی
2015-05-21 18:43:39

با سلام اسفند 93 دفتر نمایندگی آزادشهر اعلام کردند تمام اعضا در بانک رفاه بابت مطالبات مهندسی
افتتاح حساب کرده و شماره حساب اعلام کنند .
از آن تاریخ هیچ نوع اقدامی برای واریز وجوه مهندسی به بانک رفاه انجام نشده نه به آن عجله که داشتند نه به اینبی رمقی که دارند.
رییس دفتر نمایندگی هم مثل همیشه یا در دسترس نیستند یا رد میدهند . خودمان کردیم که ...


عبدالناصر رفعتي
2015-04-19 09:18:28

در زمان رياست قبلي سازمان براي همه مهندسان به اجبار و تهديد كه اگر در بانك رفاه حساب باز نكنيد به حساب با نك ملت شما مبلغي واريز نمي شود . كه آن بانك محترم (رفاه )براي افتتاح حساب از هرشخص حدود 85000 ريال كه حدود 23000 آن مثل بانك هاي ديگر جهت صدور كارت بانكي است . مابقي مبلغ دريافتي بابت چه بود را جواب دهيد . هيچ بانكي جهت افتتاح حساب مبلغي غير از هزينه كارت دريافت نمي كند . كه در كل همه مهندسان ببينيد چه مبلغي مشود .


تابلوی اعلانات  

تبلیغات  

آرشیو  

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گلستان می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی گروه سیمرغ