پیوندها  

تصویب بودجه پیشنهادی سال 94 سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستاندبیر اجرایی سازمان نظام مهندسی کشور اعلام کرد:

تصویب بودجه پیشنهادی سال 94 سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان

دبیر اجرایی سازمان نظام مهندسی کشور طی نامه ای اعلام کرد: با توجه به این که در هنگام رأی گیری به منظور تصویب بودجه پیشنهادی سال 94 ، تعداد حاضران در جلسه 290 نفر بوده است و آرائ مأخوذه جهت تصویب بودجه دارای 156 رأی موافق و 120 رأی مخالف و 14 رأی باطل بوده است؛ لذا به استناد اصلاحیه ماده 55 آیین نامه اجرایی قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان که تصمیمات آن با رای موافق نصف به اضافه یک اعضاءحاضر در جلسه معتبر بوده بنابراین بودجه پیشنهادی سال 94 سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان مطابق آیین نامه مذکور ، مصوب تلقی می گردد.

متن نامه به شرح ذیل می باشد:

 

 نظرات ثبت شده


ايمان اميري سوادرودباري
2015-05-10 16:23:07

درود
از جناب حق بين سه سوال دارم
اول اينكه كدام منبع گفته عده حاضر در جلسه يعني تعداد حاضرين در لحظه راي گيري ( دكتر شيباني در مقاله اي عنوان فرموده بودند كه منظور عده حاضر در ابتداي جلسه مي باشد )
دوم اينكه اگر بپذيريم كه منظور از عده حاضر در جلسه اي كه در قانون آمده همان تعداد نفرات در لحظه راي گيري است ، چه كسي به شما گفته كه در لحظه راي گيري 290 نفر حاضر بودند ؟ همكار گرامي جهت اطلاع عرض كنم كه از زمان شروع جلسه ، صندوق در دسترس مهندسان قرار داشت و ميتوانستند آراي خود را در داخل صندوق بيندازند و اين لحظه راي گيري تا اتمام جلسه ادامه داشت يعني لحظه راي گيري از شروع تا پايان جلسه بود. ضمن اينكه همزمان انتخاب بازرسان هم در حال انجام بود و جالبتر اينكه فقط يك صندوق داشتيم يعني هم آراي بودجه و هم آراي بازرسين به داخل يك صندوق ريخته ميشد . كل آاري ماخوذ بازرسين 412 نفر بود . حال بفرماييد چگونه عده حاضر 290 نفر است . چگونه از ابتدا تا انتهاي جلسه كه لحظه راي گيري بود هم 290 نفر حاضرند و هم 412 نفر ؟
سوم اينكه در كجاي قانون به شوراي مركزي اين اختيار را داده كه در خصوص بودجه و صحت و درستي آراي مجمع و البته تفسير قانون اظهار نظر كند .
در صورت امكان پاسخ بفرماييد تا دانش بنده فزوني يابد.
با تقديم احترام
ايمان اميري سوادرودباري


تابلوی اعلانات  

تبلیغات  

آرشیو  

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گلستان می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی گروه سیمرغ