پیوندها  

لزوم ترسیم طرح جامع و نقشه راه در حوزه نظام مهندسی ساختماناستاندار گلستان در دیدار با هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان  عنوان کرد

لزوم ترسیم طرح جامع و نقشه راه در حوزه نظام مهندسی ساختمان

اعضای هیات مدیره نظام مهندسی ساختمان گلستان با استاندار گلستان دیدار کو به بحث و تبادل نظر پرداختند. به گزارش روابط عمومی سازمان در این نشست صمیمی که در محل استانداری برگزار شد، حسن صادقلو استاندار گلستان گفت: هیات مدیره جدید نظام مهندسی ساختمان گلستان باید نقشه راه و طرح جامع برای خود تدوین نماید و مشخص سازد در پایان دوره کاری خود چه دستاوردهایی باید داشته باشد. وی با شاره به نوانمندی های موجود در سازمان، افزود: مهندسین نقش مهمی در تبدیل این استان از معبر به مقصد دارند و باید با طراحی معماری سبز در زیبا سازی شهرهای استان موثر باشند.

رییس شورای اداری استان گلستان با اشاره به نقش فرهنگ سازی، اثر بخشی و راهبری که سازمان نظام مهندسی ساختمان می تواند داشته باشد، تصریح کرد: باید شاهد مطالبات کارشناسی از سوی سازمان باشیم و مهندسین با توجه به خواست ها و منافع مردم مطالبات را به سرمنزل مقصود برسانند. صادقلو در ادامه اظهار داشت سازمان نظام مهندسی ساختمان باید اتاق فکر باشد و سطح خود را از استان فراتر دیده و با استفاده از ظرفیت های خود از طریق اثرگذاری در لوایح دولت و طرح های مجلس در عمران و آبادانی کشور نقش ایفا نمایند.

نماینده عالی دولت با تاکید بر تعداد اعضای سازمان در استان، یادآور شد: باید هیات مدیره جدید سازمان نظام مهندسی ساختمان از توان تمام و ظرفیت های موجود بهره ببرند. صادقلو افزایش ارتباط و تعامل مستمر با بدنه، حرکت با فن آوری و علم روز در طراحی ها، توجه به موضوع آموزش در سازمان، توجه و جذب ظرفیت های برون سپاری دستگاه ها توسط سازمان و نقد درون را از نکاتی دانست که باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.

استاندار گلستان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به تصویب منطقه آزاد تجاری ـ صنعتی اینچه برون گلستان در هیات دولت و کمیسیون های مجلس شورای اسلامی، گفت: با توجه به اینکه در فاز نخست آن اقدامات اجرایی 16 هزار هکتار از 120 هزار هکتار عملیاتی خواهد شد، نظام مهندسی باید با استفاده از توان فنی خود در بخش ساخت و معماری به تحقق و بازگشایی این منطقه آزاد کمک نماید. در ابتدای این دیدار رییس  سازمان نظام مهندسی استان با اشاره به هفتمین دوره انتخابات سازمان نظام مهندسی ساختمان استان که قریب به یک ماه پیش برگزار شد، گفت: منتخبین این دوره اولویت خود را توجه به حق و حقوق مردم و ارتقا خدمات مهندسی قرار داده اند. سید مجتبی موسوی با بیان اینکه سازمان نظام مهندسی استان متشکل از 8021 مهندس در 7 رشته هستند، یادآور شد: سازمان نظام مهندسی استان با 22 دفتر در سطح شهرهای استان تلاش می کند خدمات مهندسی مناسب را به مردم ارائه دهد. وی آسیب شناسی فعالیت های سازمان، توجه به حقوق شهروندان و سرمایه گذاران را از اولویتهای اصلی هیات مدیره جدید اعلام کرد و افزود: صادرات خدمات مهندسی موضوعی مهم است که با حمایت استاندار محترم قابلیت اجرا دارد. موسوی تاکید کرد قصد داریم کیفیت  خدمات مهندسی را افزایش دهیم. در این نشست ساید اعضای هیات مدیره با معرفی خود و سوابق نکاتی را بیان کردند.نظرات ثبت شدهتابلوی اعلانات  

تبلیغات  

آرشیو  

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گلستان می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی گروه سیمرغ