پیوندها  

سید مجید حسینی رییس جدید دفتر نمایندگی گرگان سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستاناز زحمات دادخواه و شیرنگی تقدیر شد

سید مجید حسینی رییس جدید دفتر نمایندگی گرگان سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان

طی مراسمی از سوی هیات مدیره نظام مهندسی ساختمان گلستان سید مجید حسینی به عنوان رییس دفتر نمایندگی گرگان معرفی و از زحمات ابراهیم دادخواه و سید عباس شیرنگی رییس و نایب رییس پیشین تقدیر و قدردانی شد. به گزارش روابط عمومی سازمان، در این آیین تودیع و معارفه سید مجتبی موسوی رییس سازمان با تشکر از زحمات و خدمات دادخواه و شیرنگی گفت: این دو مهندس پیشکسوت در بدترین شرایط ممکن هدایت دفتر گرگان را پذیرفتند و سهم بسزایی در حل مشکلات این دفتر ایفا کردند. وی افزود: سید مجید حسینی از تجربه ی بالایی برخوردار می باشد و در دوره­ های گذشته نایب رییس دفتر گرگان بوده است و هیات مدیره اطمینان دارد حضور وی می تواند کمک موثری در پیشرفت سازمان باشد.

در این مراسم محمد رضا آلوستانی نایب رییس اول سازمان ضمن تشکر از روسای دفتر نمایندگی گفت: هیات مدیره از تجربیات دادخواه و شیرنگی استفاده خواهد کرد. وی با آرزوی توفیق برای سید مجید حسینی ابراز امیدواری کرد با تلاش و کوشش مدیران در  سازمان بتوان از شرایط سخت فعلی گذر کرد.

احمد تجری نایب رییس دوم سازمان در این جلسه با تاکید بر اشاعه فرهنگی همدلی و همکاری در میان مهندسان گفت: رمز موفقیت و عبور از شرایط فعلی در کنار هم بودن، نقد منصفانه و مشارکت پذیری است. وی اظهار داشت: در دوران انتخابات و تبلیغات بحث ها و گفتگوهای زیادی مطرح شد و انتظارات مهندسان مشخص گردید به همین دلیل سعی ما در هیات مدیره تحقق شعار ها و اعتلای نظام مهندسی ساختمان است.

ایوب پسرک لی عضو هیات مدیره با اشاره  به حساسیت عملکرد دفاتر نمایندگی و توجه به دغدغه های کارمندان و مهندسان گفت: در شرایط فعلی همه باید کمک کنند تا بتوانیم مشکلات را حل نماییم.

در این جلسه محمد فرهمند و دایان ایگدری دو عضو دیگر هیات مدیره، ضمن تشکر از زحمات دادخواه، برای سید مجید حسینی آرزوی موفقیت نمودند. 

 نظرات ثبت شدهتابلوی اعلانات  

تبلیغات  

آرشیو  

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گلستان می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی گروه سیمرغ